Wybierz markę i model auta:

Sportowe / Aktywne układy wydechowe do Audi RSQ8


Montaż sportowego wydechu to idealny sposób na tuning Audi RSQ8.
Oferujemy produkty renomowanych producentów. Takie wydechy charakteryzują się dobrym brzmieniem w pełnym zakresie obrotów silnika.
Nie jest sztuką zrobić głośny wydech. Ale zrobienie wydechu o ładnej barwie dźwięku to już wyzwanie.
Uznani producenci projektują wydechy przy pomocy zaawansowanych programów komputerowych, a następnie wydechy są testowane na hamowni i torach wyścigowych.
Daje to gwarancję dobrego brzmienia oraz poprawy osiągów auta
W przypadku aut, których silniki nie mają możliwości uzyskania dobrego brzmienia ciekawym rozwiązaniem są układy Sound Booster.
Zapewniamy pełne doradztwo przy wyborze odpowiedniej wersji wydechu do Audi RSQ8.
Wyświetl:
Sortuj według:

Akrapovic Audi RSQ 8 4.0 TFSI Evolution Line

Sportowy układ wydechowy firmy Akrapovic w wersji Evolution Line dedykowany do Audi RSQ 8 4.0 TFSI.Całość wykonana z opatentowanego przez Akrapovic'a stopu tytanu pozwalającego na uzyskanie znacznej redukcji masy. Wydech zakończony jest karbonowymi końcówkami. Do montażu tego układu n..

29 075PLN Bez podatku: 29 075PLN

Capristo Audi RSQ8 GPF-back

Sportowy układ wydechowy firmy Capristo dedykowany do Audi RSQ8.Całość wykonana z polerowanej stali nierdzewnej o oznaczeniu T309. Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne modyfikacje, jest on idealnie dopasowany do samochodu. Układ wyposażony jest w podciśnieniowe przepustnice umożliwiają..

22 318PLN Bez podatku: 22 318PLN

Milltek Sport Audi RSQ8 4.0 TFSI Downpipe De-cat

Wysokoprzepływowy downpipe dedykowany do Audi RSQ8 C8 wyposażonych w silnik 4.0 TFSI.Modyfikacja przedniej części wydechu znacząco wpływa na zmniejszenie ciśnienia zwrotnego, co przekłada się na poprawę osiągów auta. Element wykonany ze stali nierdzewnej. Zaprojektowany do połączenia z wydechem typu..

12 577PLN Bez podatku: 10 225PLN

Milltek Sport Audi RSQ8 4.0 TFSI Downpipe ze sportowym katalizatorem

Wysoko-przepływowy downpipe ze sportowym katalizatorem dedykowany do Audi RSQ8 wyposażonych w silnik 4.0 TFSI.Modyfikacja przedniej części wydechu znacząco wpływa na zmniejszenie ciśnienia zwrotnego, co przekłada się na poprawę osiągów auta. Element wykonany ze stali nierdzewnej. Zaprojektowany..

20 018PLN Bez podatku: 16 275PLN

Milltek Sport Audi RSQ8 4.0 TFSI Front Pipe-back (Resonated)

Sportowy układ wydechowy typu Front Pipe-back firmy Milltek Sport dedykowany do Audi RSQ8 4.0 TFSI. Całość wykonana ze stali nierdzewnej.  Układ jest kompatybilny z seryjnym downpipe i filtrem GPF. Wszystkie wersje posiadają tłumiki końcowe wyposażone w przepustnice sterowane z poziomu komputer..

18 222PLN Bez podatku: 14 815PLN

Milltek Sport Audi RSQ8 4.0 TFSI GPF-back (Non-resonated)

Sportowy układ wydechowy typu GPF-back firmy Milltek Sport dedykowany do Audi RSQ8 4.0 TFSI. Całość wykonana ze stali nierdzewnej.  Układ jest kompatybilny z seryjnym downpipe i filtrem GPF. Jest możliwość rozbudowy część przednią zastępującą filtr GPF.Wszystkie wersje posiadają tłumiki końcowe..

22 773PLN Bez podatku: 18 515PLN

Supersprint Audi RSQ 8 Cat-back

Sportowy układ wydechowy typu Cat-back firmy Supersprint dedykowany do Audi RSQ 8.Całość wykonana ze stali nierdzewnej i zakończona 2 fabrycznymi końcówkami. Do układu dołączona jest rura łącząca wydech z fabrycznymi końcówkami.Tłumik końcowy wyposażony jest w przepustnicę pozwalającą ..

23 786PLN Bez podatku: 19 338PLN