Wybierz markę i model auta:

Sportowe / Aktywne układy wydechowe do Toyota GR Supra A90


Montaż sportowego wydechu to idealny sposób na tuning Toyota GR Supra A90.
Oferujemy produkty renomowanych producentów. Takie wydechy charakteryzują się dobrym brzmieniem w pełnym zakresie obrotów silnika.
Nie jest sztuką zrobić głośny wydech. Ale zrobienie wydechu o ładnej barwie dźwięku to już wyzwanie.
Uznani producenci projektują wydechy przy pomocy zaawansowanych programów komputerowych, a następnie wydechy są testowane na hamowni i torach wyścigowych.
Daje to gwarancję dobrego brzmienia oraz poprawy osiągów auta
W przypadku aut, których silniki nie mają możliwości uzyskania dobrego brzmienia ciekawym rozwiązaniem są układy Sound Booster.
Zapewniamy pełne doradztwo przy wyborze odpowiedniej wersji wydechu do Toyota GR Supra A90.
Wyświetl:
Sortuj według:

Akrapovic Toyota GR Supra A90 Slip-On Line (Titanium)

Sportowy tłumik końcowy Akrapovic Slip-On Line (Titanium) dedykowany do Toyota GR Supra A90 3.0TWydech można rozbudować o przelotową sekcję środkową Evolution Line oraz sterownik przepustnic Sound Kit. ..

15 055PLN Bez podatku: 12 240PLN

Capristo Toyota Supra A90 OPF-back

Sportowy układ wydechowy firmy Capristo typu OPF-back dedykowany do Toyoty Supra A90.Całość wykonana z polerowanej stali nierdzewnej o oznaczeniu T309. Układ wykorzystuje oryginalne karbonowe końcówki. Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne modyfikacje, jest on idealnie dopasowany do samochod..

15 652PLN Bez podatku: 15 652PLN

Milltek Sport Toyota Supra GR A90 Downpipe

Wysoko-przepływowy downpipe firmy Milltek Sport dedykowany do Toyota Supra GR A90Downpipe wyposażony w sportowy katalizator o gęstości 200 CPSI.  Modyfikacja przedniej części wydechu znacząco wpływa na zmniejszenie ciśnienia zwrotnego, co przekłada się na poprawę osiągów auta. Element wykona..

5 781PLN Bez podatku: 4 700PLN

Milltek Sport Toyota Supra GR A90 Downpipe De-cat

Wysoko-przepływowy downpipe firmy Milltek Sport dedykowany do Toyota Supra GR A90Przelotowy downpipe usuwający fabryczny katalizator (brak homologacji drogowej). Modyfikacja przedniej części wydechu znacząco wpływa na zmniejszenie ciśnienia zwrotnego, co przekłada się na poprawę osiągów auta. Elem..

3 260PLN Bez podatku: 2 650PLN

Milltek Sport Toyota Supra GR A90 GPF Bypass De-cat

Rury usuwające filtr GPF bez katalizatora dedykowane do Toyota Supra GR A90Modyfikacja przedniej części wydechu znacząco wpływa na zmniejszenie ciśnienia zwrotnego, co przekłada się na poprawę osiągów auta. Element wykonany ze stali nierdzewnej. Zaprojektowany do połączenia z wydechem typu Cat-b..

3 038PLN Bez podatku: 2 470PLN

Milltek Sport Toyota Supra GR A90 GPF-back (EC)

Sportowy układ wydechowy typu GPF-back firmy Milltek Sport dedykowany do Toyota GR Supra A90 3.0TCałość wykonana ze stali nierdzewnej i zakończona. Układ jest kompatybilny z seryjnym downpipe. Wydech dostępny jest w wersji RACE oraz cichszej z certyfikatem EC...

8 450PLN Bez podatku: 6 870PLN

Milltek Sport Toyota Supra GR A90 GPF-back RACE Non-Valved

Sportowy układ wydechowy typu GPF-back firmy Milltek Sport dedykowany do Toyota GR Supra A90 3.0TCałość wykonana ze stali nierdzewnej. Układ jest kompatybilny z seryjnym downpipe. Wydech dostępny jest w wersji RACE oraz cichszej z certyfikatem EC...

5 953PLN Bez podatku: 4 840PLN

Milltek Sport Toyota Supra GR A90 GPF-back RACE Valved

Sportowy układ wydechowy typu GPF-back firmy Milltek Sport dedykowany do Toyota GR Supra A90 3.0TCałość wykonana ze stali nierdzewnej. Układ jest kompatybilny z seryjnym downpipe. Wydech dostępny jest w wersji RACE oraz cichszej z certyfikatem EC...

7 202PLN Bez podatku: 5 855PLN

Remus Toyota GR Supra A90 Axle-back (EC)

Sportowy układ wydechowy typu Axle-back firmy Remus dedykowany do Toyota GR Supra A90 3.0TCałość wykonana ze stali nierdzewnej i zakończona końcówkami o średnicy 115mm. Układ jest kompatybilny z seryjnym downpipe. Wydech dostępny jest w wersji RACE oraz cichszej z certyfikatem EC...

10 298PLN Bez podatku: 8 372PLN

Remus Toyota GR Supra A90 Axle-back RACING

Sportowy układ wydechowy typu Axle-back RACING firmy Remus dedykowany do Toyota GR Supra A90 3.0TCałość wykonana ze stali nierdzewnej i zakończona końcówkami o średnicy 115mm. Układ jest kompatybilny z seryjnym downpipe. Wydech dostępny jest w wersji RACE oraz cichszej z certyfikatem EC...

9 459PLN Bez podatku: 7 690PLN