Wybierz markę i model auta:

Sportowe / Aktywne układy wydechowe do Volkswagen Polo V


Montaż sportowego wydechu to idealny sposób na tuning Volkswagen Polo V.
Oferujemy produkty renomowanych producentów. Takie wydechy charakteryzują się dobrym brzmieniem w pełnym zakresie obrotów silnika.
Nie jest sztuką zrobić głośny wydech. Ale zrobienie wydechu o ładnej barwie dźwięku to już wyzwanie.
Uznani producenci projektują wydechy przy pomocy zaawansowanych programów komputerowych, a następnie wydechy są testowane na hamowni i torach wyścigowych.
Daje to gwarancję dobrego brzmienia oraz poprawy osiągów auta
W przypadku aut, których silniki nie mają możliwości uzyskania dobrego brzmienia ciekawym rozwiązaniem są układy Sound Booster.
Zapewniamy pełne doradztwo przy wyborze odpowiedniej wersji wydechu do Volkswagen Polo V.
Wyświetl:
Sortuj według:

Milltek Sport VW Polo GTI 1.4 TSI Cat-back Non-resonated

Sportowy układ wydechowy typu Cat-back firmy Milltek Sport dedykowany do VW Polo GTI 1.4 TSI.Całość wykonana ze stali nierdzewnej i zakończona 2 końcówkami 80mm. Wydech dostępny jest w wersji głośniejszej Non-resonated oraz cichszej Resonated. Układ jest kompatybilny z seryjnym downpipe lub oraz z d..

3 850PLN 3 272PLN Bez podatku: 2 661PLN

Milltek Sport VW Polo GTI 1.4 TSI Downpipe De-cat

Wysoko-przepływowy, przelotowy downpipe dedykowany do VW Polo GTI 1.4 TSI.Modyfikacja przedniej części wydechu znacząco wpływa na zmniejszenie ciśnienia zwrotnego, co przekłada się na poprawę osiągów auta.Element wykonany ze stali nierdzewnej. Zaprojektowany do połączenia z wydechem typu Cat-back fi..

3 093PLN 2 629PLN Bez podatku: 2 138PLN

Milltek Sport VW Polo GTI 1.8 TSI Cat-back Non-resonated

Sportowy układ wydechowy typu Cat-back firmy Milltek Sport dedykowany do VW Polo GTI 1.8 TSI.Całość wykonana ze stali nierdzewnej i zakończona 2 końcówkami 80mm. Układ jest kompatybilny z seryjnym downpipe oraz z downpipe produkcji Milltek Sport.Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne dodatkow..

4 022PLN 3 419PLN Bez podatku: 2 780PLN

Milltek Sport VW Polo GTI 1.8 TSI Cat-back Resonated

Sportowy układ wydechowy typu Cat-back firmy Milltek Sport dedykowany do VW Polo GTI 1.8 TSI.Całość wykonana ze stali nierdzewnej i zakończona 2 końcówkami 80mm. Układ jest kompatybilny z seryjnym downpipe oraz z downpipe produkcji Milltek Sport.Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne dodatkow..

4 668PLN 3 968PLN Bez podatku: 3 226PLN

Milltek Sport VW Polo GTI 1.8 TSI Downpipe

Wysokoprzepływowy downpipe dedykowany do VW Polo GTI 1.8 TSI.Modyfikacja przedniej części wydechu znacząco wpływa na zmniejszenie ciśnienia zwrotnego, co przekłada się na poprawę osiągów auta.Element wykonany ze stali nierdzewnej. Zaprojektowany do połączenia z wydechem typu Cat-back firmy Milltek S..

5 412PLN 4 600PLN Bez podatku: 3 740PLN

Milltek Sport VW Polo R Cat-back

Sportowy układ wydechowy typu Cat-back firmy Milltek Sport dedykowany do VW Polo R 2.0 TFSI.Całość wykonana ze stali nierdzewnej i zakończona 2 końcówkami 80mm. Układ jest kompatybilny z seryjnym downpipe. Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne dodatkowe modyfikacje samochodu...

3 918PLN 3 330PLN Bez podatku: 2 707PLN