Sportowe / Aktywne układy wydechowe do Ferrari 488 GTB/Spider


Montaż sportowego wydechu to idealny sposób na tuning Ferrari 488 GTB/Spider.
Oferujemy produkty renomowanych producentów. Takie wydechy charakteryzują się dobrym brzmieniem w pełnym zakresie obrotów silnika.
Nie jest sztuką zrobić głośny wydech. Ale zrobienie wydechu o ładnej barwie dźwięku to już wyzwanie.
Uznani producenci projektują wydechy przy pomocy zaawansowanych programów komputerowych, a następnie wydechy są testowane na hamowni i torach wyścigowych.
Daje to gwarancję dobrego brzmienia oraz poprawy osiągów auta
W przypadku aut, których silniki nie mają możliwości uzyskania dobrego brzmienia ciekawym rozwiązaniem są układy Sound Booster.
Zapewniamy pełne doradztwo przy wyborze odpowiedniej wersji wydechu do Ferrari 488 GTB/Spider.
Sortuj według:

Akrapovic Ferrari 488 GTB/Spider Slip-on Line

Sportowy układ wydechowy Akrapovic Slip-on Line dedykowany do Ferrari 488 GTB/Spider.Całość wykonana z opatentowanego przez Akrapovic'a stopu tytanu pozwalającego na uzyskanie znacznej redukcji masy. Układ zakończony jest 2 karbonowymi końcówkami mocowaną w tylnym zderzaku. Do montażu tego wydechu ..

31 274PLN Bez podatku: 25 426PLN

Armytrix Ferrari 488 GTB/Spider 3.9L Cat-back

Sportowy układ wydechowy typu Cat-back firmy Armytrix dedykowany do Ferrari 488 GTB/Spider.Całość wykonana z bardzo lekkiego i wytrzymałego stopu tytanu. Do montażu tego układu nie są wymagane żadne modyfikacje, jest on idealnie dopasowany do samochodu. Do wyboru końcówki wydechu w wykończeniu niebi..

40 960PLN Bez podatku: 33 301PLN