Wybierz markę i model auta:

Sportowe / Aktywne układy wydechowe do Lamborghini Urus


Montaż sportowego wydechu to idealny sposób na tuning Lamborghini Urus.
Oferujemy produkty renomowanych producentów. Takie wydechy charakteryzują się dobrym brzmieniem w pełnym zakresie obrotów silnika.
Nie jest sztuką zrobić głośny wydech. Ale zrobienie wydechu o ładnej barwie dźwięku to już wyzwanie.
Uznani producenci projektują wydechy przy pomocy zaawansowanych programów komputerowych, a następnie wydechy są testowane na hamowni i torach wyścigowych.
Daje to gwarancję dobrego brzmienia oraz poprawy osiągów auta
W przypadku aut, których silniki nie mają możliwości uzyskania dobrego brzmienia ciekawym rozwiązaniem są układy Sound Booster.
Zapewniamy pełne doradztwo przy wyborze odpowiedniej wersji wydechu do Lamborghini Urus.
Wyświetl:
Sortuj według:

Armytrix Lamborghini Urus 4.0L Cat-back

Sportowy układ wydechowy typu Cat-back firmy Armytrix dedykowany do Lamborghini Urus 4.0L.Całość wykonana z bardzo lekkiego i wytrzymałego stopu tytanu Do montażu tego układu nie są wymagane żadne modyfikacje, jest on idealnie dopasowany do samochodu. Do wyboru cztery rodzaje końcówek wydechu: matow..

29 060PLN Bez podatku: 23 626PLN

Capristo Lamborghini Urus Cat-back

Sportowy układ wydechowy firmy Capristo dedykowany do Lamborghini Urus.Całość wykonana z polerowanej stali nierdzewnej. Do układu dołączone karbonowe końcówki. Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne modyfikacje, jest on idealnie dopasowany do samochodu. Układ wyposażony jest w podciśnien..

22 847PLN Bez podatku: 22 847PLN

Milltek Sport Lamborghini Urus 4.0 TFSI Downpipe ze sportowym katalizatorem

Wysoko-przepływowy downpipe ze sportowym katalizatorem dedykowany do Lamborghini Urus wyposażonych w silnik 4.0 TFSI.Modyfikacja przedniej części wydechu znacząco wpływa na zmniejszenie ciśnienia zwrotnego, co przekłada się na poprawę osiągów auta. Element wykonany ze stali nierdzewnej. Zaproje..

20 018PLN Bez podatku: 16 275PLN

Milltek Sport Lamborghini Urus 4.0 TFSI GPF-back (Non-resonated)

Sportowy układ wydechowy typu GPF-back firmy Milltek Sport dedykowany do Lamborghini Urus 4.0 TFSI. Całość wykonana ze stali nierdzewnej.  Układ jest kompatybilny z seryjnym downpipe i filtrem GPF. Jest możliwość rozbudowy część przednią zastępującą filtr GPF.Wszystkie wersje posiadają tłu..

24 231PLN Bez podatku: 19 700PLN

Milltek Sport Lamorghini Urus 4.0 TFSI Downpipe De-cat

Wysokoprzepływowy downpipe dedykowany do Lamorghini Urus wyposażonych w silnik 4.0 TFSI.Modyfikacja przedniej części wydechu znacząco wpływa na zmniejszenie ciśnienia zwrotnego, co przekłada się na poprawę osiągów auta. Element wykonany ze stali nierdzewnej. Zaprojektowany do połączenia z wydechem t..

12 577PLN Bez podatku: 10 225PLN