Maxhaust Sound Booster Stage 4

Maxhaust Sound Booster Stage 4Sound Booster niemieckiej firmy Maxhaust to aktywny wydech symulujący dźwięk benzynowych silników V8.

Działanie urządzenia oparte jest o wysokiej jakości głośnik w nierdzewnej obudowie oraz moduł odpowiadający za generowanie dźwięku. Całość dzięki komunikacji z autem w systemie CAN idealnie synchronizuje dźwięk z aktualnymi parametrami pracy silnika, generując realistyczne brzmienie silnika V8. System ten jest całkowicie niezależny od oryginalnego układu wydechowego i w niego nie ingeruje.


Aktywny wydech Sound Booster to idealne rozwiązanie dla pojazdów z silnikami diesla. W większości takich aut jest to jedyna możliwość uzyskania prawdziwie sportowego dźwięku, idącego w parze ze świetnymi osiągami nowoczesnych jednostek napędowych. Dla aut z silnikami benzynowymi jest to idealne uzupełnienie oryginalnego dźwięku wydechu, a także rozwiązanie pozwalające na połączenie sportowego brzmienia silnika z komfortem podróżowania w trasie.


Produkty firmy Maxhaust wyróżniają się uproszczoną procedurą montażu przy minimalnej ingerencji w elektronikę samochodu. Całość jest w pełni sterowana za pomocą wbudowanych w pojazd przycisków lub systemów pokładowych. Nie jest wymagane montowanie żadnych dodatkowych przełączników. Sam głośnik w zależności od modelu oraz dostępnego miejsca może być zamontowany w bagażniku (schowki lub przestrzeń pod podłogą) lub w podwoziu auta. System firmy Maxhaust jest uniwersalny i może zostać zamontowany w praktycznie każdym aucie wyposażonym w magistralę CAN (większość aut po 2000 roku).


Dzięki dołączonemu do zestawu modułowi Bluetooth możliwy jest bardzo szeroki zakres regulacji dźwięku wydechu dopasowując go do preferencji kierowcy. Dedykowana aplikacja na urządzenia z systemem Android/IOS umożliwia ustawienie poziomu głośności, dźwięku wolnych obrotów, brzmienia przyspieszenia oraz charakterystyki uruchamiania silnika. Dostępnych jest ponad 900 konfiguracji dźwiękowych. Istnieje możliwość stworzenia do 5 osobnym profili dźwiękowych które następnie można przełączać za pomocą systemów pokładowych auta takich jak:

•    Wybór trybu jazdy Sport/Comfort/ECO na komputerze pokładowym;
•    Przycisk ESP, Start/Stop;
•    Przyciski tempomatu;
•    Manetki zmiany biegów.Sprawdź jak brzmią wydechy Sound Booster w różnych autach!
  • Kod produktu: MAX-SB-Stage4
  • 6 000PLN
  • Netto: 4 878PLN

Dostępne opcje

Zapytaj o termin realizacji.
W zależności od stanów magazynowych może wynosić od kilku dni do kilku tygodni.