Wydech XForce Hyundai i30N Fastback 2019- Cat-back

XForce Hyundai i30N Fastback 2019- Cat-back Exhaust


Sportowy układ wydechowy typu Cat-back firmy XForce dedykowany do Hyundai i30N PerformacjFastback

Całość wykonana ze stali nierdzewnej i zakończona dwiema końcówkami z różnymi wariantami do wyboru.

Ten wydech jest wyposażony w system Varex, umożliwia on sterowanie dźwiękiem za pomocą przepustnic, a wszystko przy użyciu jednego przycisku.

Układ jest idealnie dopasowany do samochodu, montaż nie wymaga żadnej modyfikacji.


Dodatkowe opcje:

  • Możliwa jest rozbudowa układu o downpipe z wysokoprzepływowym katalizatorem.
  • Możliwy jest również zakup Smart Box'a. Jest to urządzenie sterujące z opatentowaną technologią, która pozwala użytkownikowi ręcznie i automatycznie regulować poziom dźwięku wydechu Varex za pomocą smartfona. Połączenie ze Smart Boxem realizowane jest pośrednictwem najnowszej technologii Bluetooth®, która zapewnia wyjątkowo niezawodną i płynną obsługę.Smart Box zapewnia następujące funkcje:

1. MANUAL MODE (tryb ręczny): Precyzyjna ręczna regulacja pozycji zaworów wydechowych VAREX oraz niestandardowe wstępne ustawienie pozycji zaworów wydechowych VAREX

2. MATRIX MODE (tylko do aut wyposażonych w OBDII): Automatyczna kontrola pozycji zaworów wydechowych VAREX na podstawie informacji w czasie rzeczywistym o obrotach, przepustnicy i prędkości.

3. GEO MODE: Użytkownik może zdefiniować region na mapie, a następnie ustawić konkretny dźwięk wydechu dla lokalizacji, przeciągając kółko na ekranie smartfona. Można ustawić i zapamiętać wiele regionów.  • Kod produktu: ESHY32VKCS

Dostępne opcje