Aktywny wydech CETE (Milltek) Active Sound Unit ASU

CETE (Milltek) Active Sound Unit ASU


CETE Active Sound
Aktywny wydech Sound Booster


Działanie urządzenia oparte jest o wysokiej jakości głośnik w nierdzewnej obudowie oraz moduł odpowiadający za generowanie dźwięku. Całość dzięki komunikacji z autem w systemie CAN idealnie synchronizuje dźwięk z aktualnymi parametrami pracy silnika, generując realistyczne brzmienie silnika V8. System ten jest całkowicie niezależny od oryginalnego układu wydechowego i w niego nie ingeruje.


Aktywny wydech Sound Booster to idealne rozwiązanie dla pojazdów z silnikami diesla. W większości takich aut jest to jedyna możliwość uzyskania prawdziwie sportowego dźwięku, idącego w parze ze świetnymi osiągami nowoczesnych jednostek napędowych. Dla aut z silnikami benzynowymi jest to idealne uzupełnienie oryginalnego dźwięku wydechu, a także rozwiązanie pozwalające na połączenie sportowego brzmienia silnika z komfortem podróżowania w trasie.


Produkty firmy CETE Automotive wyróżniają się uproszczoną procedurą montażu przy minimalnej ingerencji w elektronikę samochodu. Całość jest w pełni sterowana za pomocą wbudowanych w pojazd przycisków lub systemów pokładowych. Nie jest wymagane montowanie żadnych dodatkowych przełączników. Sam głośnik w zależności od modelu oraz dostępnego miejsca może być zamontowany w bagażniku (schowki lub przestrzeń pod podłogą) lub w podwoziu auta. System firmy CETE Automotive jest uniwersalny i może zostać zamontowany w praktycznie każdym aucie wyposażonym w magistralę CAN (większość aut po 2000 roku).Dzięki komunikacji Bluetooth możliwy jest bardzo szeroki zakres regulacji dźwięku wydechu dopasowując go do preferencji kierowcy. Dedykowana aplikacja na urządzenia z systemem Android/IOS umożliwia ustawienie poziomu głośności, dźwięku wolnych obrotów, brzmienia przyspieszenia oraz charakterystyki uruchamiania silnika. Istnieje możliwość stworzenia do 6 osobnych profili dźwiękowych które następnie można przełączać za pomocą systemów pokładowych auta takich jak:

•    Wybór trybu jazdy Sport/Comfort/ECO itp. na komputerze pokładowym;

•    Przycisk ESP, Start/Stop;

•    Przyciski tempomatu;

•    Manetki zmiany biegów.

Najnowsza wersja sterownika Active Sound Unit pozwala wybrać rodzaj dźwięku silnika, dzięki czemu auto może brzmieć zarówno jak muscle car z V8 pod maską lub np. jak rasowa wyścigowa V6-tka. Dodatkowo dostępne są efekty specjalne w postaci strzałów w wydechu przy odpuszczeniu gazu i zmianie biegów.

Sprawdź jak to brzmi:


  • Kod produktu: CETE-Active-Sound
  • 6 900 zł
  • Netto: 5 610 zł

Dostępne opcje