Wybierz markę i model:

Nie znalazłeś modelu auta? Zapytaj o ofertę!

Aktywne układy wydechowe Sound Booster


Na rynku dostępnych jest kilka systemów aktywnego wydechu. Naszym klientom oferujemy rozwiązania liderów w tej branży: Panthera Automotive, CETE Active Sound i Maxhaust.
Zapraszamy na odsłuch wszystkich opcji na naszym samochodzie demo!
Namiastkę prezentujemy w naszych realizacjach na YT. Na żywo efekt jest znacznie lepszy, co potwierdzają klienci pozytywnie zaskoczeni doskonałym brzmieniem.Systemy te oferują najlepsze brzmienie, najwyższą jakość, najbardziej zaawansowane opcje oraz dopracowane aplikacje. Popularność tych producentów mówi sama za siebie.
Pozostałe rozwiązania to ich kopie (jak BMG) lub systemy odstające jakością, brzmieniem czy oferowanymi opcjami (jak Kufatec).
Często reklamowane jako „autorskie” rozwiązanie, to po prostu produkt sprzedawany drożej z innym znaczkiem.

Nie daj się nabrać! Zaufaj renomie najlepszych producentów na runku!

Realistyczne brzmienie

W zależności od wybranego systemu i sterownika dźwięku można uzyskać inne brzmienie. Od rasowego boxera, poprzez wszelkie odmiany sześciocylindrowe (R6, V6, Turbo), aż do gulgotu benzynowego V8, czy ryku silnika V10/V12.
Dostępne są również dodatkowe efekty jak strzały z wydechu „pop-corn”, przegazówka przy uruchomieniu czy regulacja reakcji na gaz.

Uniwersalność

Aktywny wydech to rozwiązanie stosowane coraz chętniej również i fabrycznie w takich autach jak Audi, BMW, Maserati, Porsche, VW.
Montujemy takie systemy we wszystkich autach, niezależnie od wersji silnikowej. Dzięki temu brzmią tak samo dobrze.
Dodatkową zaletą jest brak ingerencji w podzespoły auta jak i możliwość przełożenia przy zmianie auta.
Nie narusza to warunków gwarancji czy leasingu.
Sortuj według:

Aktywny wydech Panthera Active Sound CUBE 5.0

Aktywny wydech nowej generacji Panthera Active Sound Cube 5.0Realistyczne dźwięki silników: od R4 Boxer, poprzez V6 i V8, aż do brzmienia V12.Dźwięk generowany na podstawie obciążenia silnika, a nie tylko obrotów i położenia pedału gazu.Pliki dźwiękowe zostały nagrane na prawdziwych samochodach, dzi..

6 400PLN Bez podatku: 5 203PLN

Aktywny wydech Panthera Sound Booster LEO MAGNA (Maserati Sound)

Aktywny układ wydechowy sterowany bezprzewodowoPanthera Sound Booster LEO Maserati SoundUkład sterujący Panthera LEO  zbiera wszelkie informacje, niezbędne do sterowania dźwiękiem, ze sterownika silnika poprzez adapter w złączu OBD-II. Dane przesyłane są bezprzewodowo, w technologii Bluetoo..

7 300PLN Bez podatku: 5 935PLN

CETE (Milltek) Active Sound Unit ASU

CETE Active SoundAktywny wydech Sound BoosterDziałanie urządzenia oparte jest o wysokiej jakości głośnik w nierdzewnej obudowie oraz moduł odpowiadający za generowanie dźwięku. Całość dzięki komunikacji z autem w systemie CAN idealnie synchronizuje dźwięk z aktualnymi parametrami pracy silnik..

6 400PLN Bez podatku: 5 203PLN

Maxhaust Sound Booster Stage 4

Sound Booster niemieckiej firmy Maxhaust to aktywny wydech symulujący dźwięk benzynowych samochodów sportowych (kilka rodzajów brzmienia do wyboru). Działanie urządzenia oparte jest o wysokiej jakości głośnik w nierdzewnej obudowie oraz moduł odpowiadający za generowanie dźwięku. Sy..

6 500PLN Bez podatku: 5 285PLN

Moduł CETE Active Sound Gateway BLE do aut z fabrycznym aktywnym wydechem

CETE Active Sound Gateway Sterownik CETE Active Sound Gateway umożliwia poprawę brzmienia fabrycznego aktywnego wydechu.Dotyczy to takich modeli aut z silnikami diesla jak: Audi A6/A7 C7 BiTDI (Competition), Audi SQ5, Audi SQ7, Audi SQ8, Audi S4/S5 B9, Audi S6/S7 C8 oraz wybranych modeli Porsche..

2 000PLN Bez podatku: 1 626PLN