Maxhaust Sound Booster Stage 4

Maxhaust Sound Booster Stage 4 ExhaustSound Booster niemieckiej firmy Maxhaust to aktywny wydech symulujący dźwięk benzynowych samochodów sportowych (kilka rodzajów brzmienia do wyboru).

Działanie urządzenia oparte jest o wysokiej jakości głośnik w nierdzewnej obudowie oraz moduł odpowiadający za generowanie dźwięku.
System idealnie synchronizuje dźwięk z aktualnymi parametrami pracy silnika, generując realistyczne brzmienie silnika V8.
System ten jest całkowicie niezależny od oryginalnego układu wydechowego i w niego nie ingeruje.

Aktywny wydech Sound Booster to idealne rozwiązanie dla pojazdów z silnikami diesla. W większości takich aut jest to jedyna możliwość uzyskania prawdziwie sportowego dźwięku, idącego w parze ze świetnymi osiągami nowoczesnych jednostek napędowych.
Dla aut z silnikami benzynowymi jest to idealne uzupełnienie oryginalnego dźwięku wydechu, a także rozwiązanie pozwalające na połączenie sportowego brzmienia silnika z komfortem podróżowania w trasie.

Sterowanie odbywa się za pomocą wbudowanych w pojazd przycisków lub systemów pokładowych. Nie jest wymagane montowanie żadnych dodatkowych przełączników.
Sam głośnik w zależności od modelu oraz dostępnego miejsca może być zamontowany w bagażniku (schowki lub przestrzeń pod podłogą) lub w podwoziu auta.
System firmy Maxhaust jest uniwersalny i może zostać zamontowany w praktycznie każdym aucie wyposażonym w magistralę CAN (większość aut po 2000 roku).

Dzięki dołączonemu do zestawu modułowi Bluetooth możliwy jest bardzo szeroki zakres regulacji dźwięku wydechu dopasowując go do preferencji kierowcy. Dedykowana aplikacja na urządzenia z systemem Android/IOS umożliwia ustawienie poziomu głośności, dźwięku wolnych obrotów, brzmienia przyspieszenia oraz charakterystyki uruchamiania silnika. Dostępnych jest ponad 900 konfiguracji dźwiękowych. Istnieje możliwość stworzenia do 5 osobnym profili dźwiękowych które następnie można przełączać za pomocą systemów pokładowych auta takich jak:

•    Wybór trybu jazdy Sport/Comfort/ECO na komputerze pokładowym;
•    Przycisk ESP, Start/Stop;
•    Przyciski tempomatu;
•    Manetki zmiany biegów.

  • Kod produktu: MAX-SB-Stage4
  • $1 444
  • Netto: $1 174

Dostępne opcje