Szukaj
Nie znalazłeś modelu auta? Zapytaj o ofertę! Sportowe układy wydechowe Capristo

Sportowe układy wydechowe Capristo

Wyświetl:
Sortuj według:

Capristo Alfa Romeo 4C Cat-back

Sportowy układ wydechowy typu Cat-back firmy Capristo dedykowany do Alfa Romeo 4C.Całość wykonana z polerowanej stali nierdzewnej o oznaczeniu T309. Układ zakończony jest czterema polerowanymi końcówkami. W zestawie z wydechem otrzymuje się nowy dyf..

Zapytaj o cenę

Capristo Alfa Romeo 4C Tłumik końcowy

Sportowy tłumik końcowy firmy Capristo dedykowany do Alfa Romeo 4C.Całość wykonana z polerowanej stali nierdzewnej o oznaczeniu T309. Układ zakończony jest czterema polerowanymi końcówkami. W zestawie z wydechem otrzymuje się nowy dyfuzor zderzaka t..

Zapytaj o cenę

Capristo Aston Martin DB9 / DBS Cat-back

Sportowy układ wydechowy typu Cat-back firmy Capristo dedykowany do Aston Martin DB9 / DBS.Całość wykonana z polerowanej stali nierdzewnej o oznaczeniu T309. Układ wykorzystuje oryginalne końcówki zamontowane w tylnym zderzaku. Do montażu tego wydec..

Zapytaj o cenę

Capristo Aston Martin New Vantage

Sportowy układ wydechowy firmy Capristo dedykowany do Aston Martin New Vantage.Całość wykonana z polerowanej stali nierdzewnej o oznaczeniu T309. Układ wykorzystuje fabryczne końcówki. Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne modyfikacje, jest o..

Zapytaj o cenę

Capristo Aston Martin Vantage V8 / V12 Cat-back

Sportowy układ wydechowy typu Cat-back firmy Capristo dedykowany do Aston Martin Vatange w wersjach z silnikiem V8 oraz V12.Całość wykonana z polerowanej stali nierdzewnej o oznaczeniu T309. Układ wykorzystuje oryginalne końcówki. Do montażu tego wy..

Zapytaj o cenę

Capristo Audi R8 MK2 Tłumik końcowy

Sportowy układ wydechowy firmy Capristo dedykowany do Audi R8 MK2.Całość wykonana z polerowanej stali nierdzewnej o oznaczeniu T309. Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne modyfikacje, jest on idealnie dopasowany do samochodu. Układ wypos..

Zapytaj o cenę

Capristo Audi R8 MK2 V10 Facelift Tłumik końcowy z katalizatorami

Sportowy tłumik końcowy z katalizatorami firmy Capristo dedykowany do Audi R8 MK2 V10 Facelift.Całość wykonana z polerowanej stali nierdzewnej. Układ wykorzystuje fabryczne końcówki wydechu.Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne modyfikac..

Zapytaj o cenę

Capristo Audi R8 MK2 V8 Tłumik końcowy z katalizatorami

Sportowy tłumik końcowy z katalizatorami firmy Capristo dedykowany do Audi R8 MK2 V8.Całość wykonana z polerowanej stali nierdzewnej o oznaczeniu T309. Układ wykorzystuje fabryczne końcówki wydechu.Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne m..

Zapytaj o cenę

Capristo Audi RS Q8 GPF-back

Sportowy układ wydechowy firmy Capristo dedykowany do Audi RS Q8.Całość wykonana z polerowanej stali nierdzewnej o oznaczeniu T309. Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne modyfikacje, jest on idealnie dopasowany do samochodu. Układ wyposa..

Zapytaj o cenę

Capristo Audi RS3 Sportback (8YA) und Limousine Cat-back

Sportowy układ wydechowy firmy Capristo dedykowany do Audi RS3 Sportback (8YA) und Limousine.Całość wykonana z polerowanej stali nierdzewnej. Układ wykorzystuje fabryczne końcówki wydechu.Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne modyfikacje, jes..

Zapytaj o cenę

Capristo Audi RS4 B8 Cat-back

Sportowy układ wydechowy firmy Capristo dedykowany do Audi RS4 B8.Całość wykonana z polerowanej stali nierdzewnej. Układ wykorzystuje fabryczne końcówki wydechu.Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne modyfikacje, jest on idealnie dopasowany do..

Zapytaj o cenę

Capristo Audi RS4/RS5 B9 2.9 TFSI

Sportowy układ wydechowy firmy Capristo dedykowany do Audi RS4/RS5 Sportback B9 2.9 TFSI.Całość wykonana z polerowanej stali nierdzewnej o oznaczeniu T309. Układ wykorzystuje oryginalne karbonowe końcówki. Do montażu tego wydechu nie są wymagane..

Zapytaj o cenę

Capristo Audi RS5 B8/B8 FL Cat-back

Sportowy układ wydechowy firmy Capristo dedykowany do Audi RS5 B8/B8 FL.Całość wykonana z polerowanej stali nierdzewnej. Układ wykorzystuje fabryczne końcówki wydechu.Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne modyfikacje, jest on idealnie dopasow..

Zapytaj o cenę

Capristo Audi RS5 B9 2.9TFSI Coupe/Sportback Cat-back

Sportowy układ wydechowy firmy Capristo dedykowany do Audi RS5 B9 2.9TFSI Coupe/Sportback.Całość wykonana z polerowanej stali nierdzewnej. Układ wykorzystuje polerowane srebrne owalne końcówki wydechu.Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne mod..

Zapytaj o cenę

Capristo Audi RS6 Biturbo C7 2013 Cat-back

Sportowy układ wydechowy firmy Capristo dedykowany do Audi RS6 Biturbo C7 2013.Całość wykonana z polerowanej stali nierdzewnej. Układ wykorzystuje fabryczne końcówki wydechu.Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne modyfikacje, jest on idealnie ..

Zapytaj o cenę

Capristo Audi RS6 C8 GPF-back

Sportowy układ wydechowy firmy Capristo typu Cat-back dedykowany do Audi RS6 C8.Całość wykonana z polerowanej stali nierdzewnej o oznaczeniu T309. Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne modyfikacje, jest on idealnie dopasowany do samochodu.&nb..

Zapytaj o cenę

Capristo Audi RS7 C7 Sportback Cat-back

Sportowy układ wydechowy firmy Capristo dedykowany do Audi RS7 C7 Sportback.Całość wykonana z polerowanej stali nierdzewnej. Układ wykorzystuje fabryczne końcówki wydechu.Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne modyfikacje, jest on idealnie dop..

Zapytaj o cenę

Capristo Audi S4/S5 B8 V6/V8 Cat-back

Sportowy układ wydechowy firmy Capristo dedykowany do Audi S4/S5 B8 V6/V8.Całość wykonana z polerowanej stali nierdzewnej. Układ wykorzystuje fabryczne końcówki wydechu.Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne modyfikacje, jest on idealnie dopas..

Zapytaj o cenę

Capristo Audi S5 B9 3.0 TFSI Cat-back

Sportowy układ wydechowy typu Cat-back firmy Capristo dedykowany do Audi S5 B9 3.0 TFSI.Całość wykonana z polerowanej stali nierdzewnej o oznaczeniu T309. Układ wykorzystuje oryginalne karbonowe końcówki. Do montażu tego wydechu nie są wymagane..

Zapytaj o cenę

Capristo Audi S6/S7 C7 Cat-back

Sportowy układ wydechowy firmy Capristo dedykowany do Audi S6/S7 C7.Całość wykonana z polerowanej stali nierdzewnej. Układ wykorzystuje fabryczne końcówki wydechu.Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne modyfikacje, jest on idealnie dopasowany ..

Zapytaj o cenę

Capristo Audi S8 D4 4.0 TFSI Cat-back

Sportowy układ wydechowy firmy Capristo dedykowany do Audi S8 D4 4.0 TFSI.Całość wykonana z polerowanej stali nierdzewnej. Układ zakończony jest karbonowymi końcówkami.Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne modyfikacje, jest on idealnie dopaso..

Zapytaj o cenę

Capristo Bentley Bentayga Cat-back

Sportowy układ wydechowy firmy Capristo dedykowany do Bentley Bentayga.Całość wykonana z polerowanej stali nierdzewnej. Układ wykorzystuje fabryczne końcówki wydechu.Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne modyfikacje, jest on idealnie dopasowa..

Zapytaj o cenę

Capristo Bentley Continental GT Speed W12 Cat-back

Sportowy układ wydechowy firmy Capristo dedykowany do Bentley Continental GT Speed W12.Całość wykonana z polerowanej stali nierdzewnej. Układ wykorzystuje fabryczne końcówki wydechu.Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne modyfikacje, jest on i..

Zapytaj o cenę

Capristo Bentley Continental GT V8 / S Cat-back

Sportowy układ wydechowy firmy Capristo dedykowany do Bentley Continental GT V8 / S.Całość wykonana z polerowanej stali nierdzewnej. Układ wykorzystuje fabryczne końcówki wydechu.Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne modyfikacje, jest on idea..

Zapytaj o cenę

Capristo Bentley Continental Supersport / GTC W12 Cat-back

Sportowy układ wydechowy firmy Capristo dedykowany do Bentley Continental Supersport / GTC W12.Całość wykonana z polerowanej stali nierdzewnej. Układ wykorzystuje fabryczne końcówki wydechu.Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne modyfikac..

Zapytaj o cenę