Wydech Milltek Sport BMW M3/M4 G80/G81/G82 Cat-back Resonated
Bestseller
Specyfikacja
Średnica rur 3,15" (80mm)
Materiał Stal nierdzewna
Całość wykonana ze stali nierdzewnej i zakończona 4 końcówkami o średnicy 115 mm.
Specyfikacja
Średnica rur 3,15" (80mm)