Wydech XForce Ford Mustang GT 5.0 V8 (2015-) Cat-back

XForce Ford Mustang GT 5.0 V8 (2015-) Cat-back Exhaust


Sportowy układ wydechowy typu Cat-back firmy XForce dedykowany do Ford Mustang GT 5.0 V8 (2015-)

Całość wykonana ze stali nierdzewnej i zakończona dwiema chromowanymi końcówkami.

Ten wydech jest wyposażony w system Varex, umożliwia on sterowanie dźwiękiem za pomocą przepustnic, a wszystko przy użyciu jednego przycisku.

Układ jest idealnie dopasowany do samochodu, montaż nie wymaga żadnej modyfikacji.


Dodatkowe opcje:

  • Możliwa jest rozbudowa układu o downpipe z wysokoprzepływowym katalizatorem.
  • Możliwy jest również zakup Smart Box'a. Jest to urządzenie sterujące z opatentowaną technologią, która pozwala użytkownikowi ręcznie i automatycznie regulować poziom dźwięku wydechu Varex za pomocą smartfona. Połączenie ze Smart Boxem realizowane jest pośrednictwem najnowszej technologii Bluetooth®, która zapewnia wyjątkowo niezawodną i płynną obsługę.Smart Box zapewnia następujące funkcje:

1. MANUAL MODE (tryb ręczny): Precyzyjna ręczna regulacja pozycji zaworów wydechowych VAREX oraz niestandardowe wstępne ustawienie pozycji zaworów wydechowych VAREX

2. MATRIX MODE (tylko do aut wyposażonych w OBDII): Automatyczna kontrola pozycji zaworów wydechowych VAREX na podstawie informacji w czasie rzeczywistym o obrotach, przepustnicy i prędkości.

3. GEO MODE: Użytkownik może zdefiniować region na mapie, a następnie ustawić konkretny dźwięk wydechu dla lokalizacji, przeciągając kółko na ekranie smartfona. Można ustawić i zapamiętać wiele regionów.  • Kod produktu: ES-FM17-VMK-02-CBS

Dostępne opcje