Szukaj
Nie znalazłeś modelu auta? Zapytaj o ofertę!

Sportowe / Aktywne układy wydechowe dla


Montaż sportowego wydechu to idealny sposób na tuning . Oferujemy produkty renomowanych producentów.
Takie wydechy charakteryzują się dobrym brzmieniem w pełnym zakresie obrotów silnika.
Nie jest sztuką zrobić głośny wydech. Ale zrobienie wydechu o ładnej barwie dźwięku to już wyzwanie.

Uznani producenci projektują wydechy przy pomocy zaawansowanych programów komputerowych,
a następnie wydechy są testowane na hamowni i torach wyścigowych. Daje to gwarancję dobrego brzmienia oraz poprawy osiągów auta.
W przypadku aut, których silniki nie mają możliwości uzyskania dobrego brzmienia, ciekawym rozwiązaniem są elektroniczne aktywne wydechy Sound Booster.

Sklep Wydechowe.pl jest częścią UNT Tuning Center gdzie znajdziesz ofertę kompleksowego tuningu dla swojego auta:
zawieszenia, felgi, wydechy, podniesienie mocy, pakiety tuningowe renomowanych producentów:
ABT, Brabus, Hamann, Manhart, Mansory, Novitec, Urban Automotive.

Sortuj według:

CETE OPF / GPF Deleter Audi

Moduł symulujący działanie filtra OPF/GPF firmy CETE.Dzięki temu modułowi nie pojawią się błędy w sterowniku sinika ECU po demontażu filtra OPF/GPF.Daje to możliwość usunięcia filtrów bez konieczności strojenia silnika.W każdej chwili można auto prze..

$778 Bez podatku: $632

CETE OPF / GPF Deleter VAG

Moduł symulujący działanie filtra OPF/GPF firmy CETE.Dzięki temu modułowi nie pojawią się błędy w sterowniku sinika ECU po demontażu filtra OPF/GPF.Daje to możliwość usunięcia filtrów bez konieczności strojenia silnika.W każdej chwili można auto prze..

$778 Bez podatku: $632

LEIB CAN MIL Deleter

Moduł usuwający błędy ze sterownika silnika przy zmianie fabrycznego katalizatora na sportowy . W każdej chwili można auto przewrócić do ustawień seryjnych.Montaż plug & play w ciągu godziny.Wersja do modeli aut: BMW G80 M3 (Competition) ..

$400 Bez podatku: $325

Milltek / Manhart / LEIB OPF / GPF Deleter 1

Moduł symulujący działanie filtra OPF/GPF firmy LEIB Engineering.Dzięki temu modułowi nie pojawią się błędu w sterowniku sinika ECU po demontażu filtra OPF/GPF.Daje to możliwość usunięcia filtrów bez konieczności strojenia silnika.W każdej chwili moż..

$244 Bez podatku: $199

Milltek / Manhart / LEIB OPF / GPF Deleter 2

Moduł symulujący działanie filtra OPF/GPF firmy by LEIB Engineering.Dzięki temu modułowi nie pojawią się błędu w sterowniku sinika ECU po demontażu filtra OPF/GPF.Daje to możliwość usunięcia filtrów bez konieczności strojenia silnika.W każdej chwili ..

$400 Bez podatku: $325

Milltek / Manhart / LEIB OPF / GPF Deleter 2 + CAN MIL DELETER

Moduł symulujący działanie filtra OPF/GPF firmy LEIB Engineering.Dzięki temu modułowi nie pojawią się błędu w sterowniku sinika ECU po demontażu filtra OPF/GPF.Daje to możliwość usunięcia filtrów bez konieczności strojenia silnika.W każdej chwili moż..

$778 Bez podatku: $632

Moduł sterowania przepustnicami CETE / Milltek Active Valve Control

CETE

Moduł sterowania przepustnicami pozwala otwierać/zamykać przepustnice wydechu niezależnie od trybów auta czy fabrycznych ustawień sterownika silnika.W zależności od modelu auta sterowanie jest możliwe poprzez przyciski na desce rozdzielczej i/lub pop..

Zapytaj o cenę

Moduł sterowania przepustnicami pilotem ASR / Milltek

Moduł sterowania przepustnicami pozwala otwierać/zamykać przepustnice wydechu niezależnie od trybów auta czy fabrycznych ustawień sterownika silnika.Sterowanie pilotem niezależnie od przycisków w aucie. Możliwość stałego otwarcia lub zamknięcia przep..

Zapytaj o cenę

Akrapovič Abarth 595/595C/Turismo Slip-on Line

Akrapovic

Sportowy układ wydechowy Akrapovič Slip-on Line dedykowany do Abarth 595/595C/Turismo.Całość wykonana ze stali nierdzewnej stopu T304. Układ zakończony jest tytanowymi lub karbonowymi końcówkami do wyboru. Do montażu tego wydechu nie są wymagane żad..

$2 226 Bez podatku: $1 809

Akrapovič Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio 2.9 V6 Bi-Turbo Evolution Line

Akrapovic

Sportowy układ wydechowy firmy Akrapovič w wersji Evolution Line dedykowany do Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio 2.9 V6 Bi-Turbo.Całość wykonana z opatentowanego przez Akrapovič'a stopu tytanu pozwalającego na uzyskanie znacznej redukcji masy. Wydech za..

$8 086 Bez podatku: $6 574

Akrapovič Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio Downpipe

Akrapovic

Downpipe bez katalizatora firmy Akrapovič dedykowany do: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio ..

$1 396 Bez podatku: $1 135

Akrapovič Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio Slip-on Line

Akrapovic

Sportowy układ wydechowy Akrapovič Slip-on Line dedykowany do Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio.Całość wykonana z wysokiej jakości tytanu. Układ zakończony jest karbonowymi końcówkami.Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne modyfikacje, jest on i..

$6 866 Bez podatku: $5 582

Akrapovič Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio Slip-On Line

Akrapovic

Sportowy układ wydechowy firmy Akrapovič w wersji Slip-On Line dedykowany do Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio.Całość wykonana z opatentowanego przez Akrapovič'a stopu tytanu pozwalającego na uzyskanie znacznej redukcji masy. Wydech zakończony jes..

$6 866 Bez podatku: $5 582

Akrapovič Audi R8 MK2 5.2 FSI Slip-on Line

Akrapovic

Sportowy układ wydechowy Akrapovič Slip-on Line dedykowany do Audi R8 MK2 5.2 FSI.Całość wykonana z opatentowanego przez Akrapovič'a stopu tytanu pozwalającego na uzyskanie znacznej redukcji masy. Układ zakończony jest karbonowymi końcówkami mocowa..

$11 251 Bez podatku: $9 147

Akrapovič Audi RS Q8 4.0 TFSI Evolution Line

Akrapovic

Sportowy układ wydechowy firmy Akrapovič w wersji Evolution Line dedykowany do Audi RS Q8 4.0 TFSI.Całość wykonana z opatentowanego przez Akrapovič'a stopu tytanu pozwalającego na uzyskanie znacznej redukcji masy. Wydech zakończony jes..

$10 215 Bez podatku: $8 305

Akrapovič Audi RS3 8Y Sedan 2.5 TFSI Evolution Line

Akrapovic

Sportowy układ wydechowy Akrapovič Evolution Line dedykowany do Audi RS3 8Y Sedan 2.5 TFSI.Całość wykonana ze stopu tytanu. Układ zakończony jest karbonowymi końcówkami. Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne modyfikacje, jest on idealnie do..

$7 575 Bez podatku: $6 159

Akrapovič Audi RS3 8Y Sportback 2.5 TFSI Evolution Line

Akrapovic

Sportowy układ wydechowy Akrapovič Evolution Line dedykowany do Audi RS3 8Y Sportback 2.5 TFSI.Całość wykonana ze stopu tytanu. Układ zakończony jest karbonowymi końcówkami. Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne modyfikacje, jest on idealni..

$7 338 Bez podatku: $5 966

Akrapovič Audi RS6 Avant / RS7 Sportback (C8) Downpipe

Akrapovic

Downpipe ze sportowym katalizatorem firmy Akrapovič dedykowany do: Audi RS6 Avant (C8), RS7 Sportback (C8) ..

$6 832 Bez podatku: $5 554

Akrapovič Audi RS6 C7 4.0 TFSI Evolution Line

Akrapovic

Sportowy układ wydechowy Akrapovič Evolution Line dedykowany do Audi RS6 C7 4.0 TFSI.Całość wykonana z opatentowanego przez Akrapovič'a stopu tytanu pozwalającego na uzyskanie znacznej redukcji masy. Układ zakończony jest karbonowymi końcówkami moco..

$11 091 Bez podatku: $9 017

Akrapovič Audi RS6/RS7 C8 4.0 TFSI Evolution Line

Akrapovic

Sportowy układ wydechowy firmy Akrapovič w wersji Evolution Line dedykowany do Audi RS6/RS7 C8 4.0 TFSI .Całość wykonana z opatentowanego przez Akrapovič'a stopu tytanu pozwalającego na uzyskanie znacznej redukcji masy. Wydech zak..

$12 154 Bez podatku: $9 881

Akrapovič Audi RS7 C7 4.0 TFSI Evolution Line

Akrapovic

Sportowy układ wydechowy Akrapovič Evolution Line dedykowany do Audi RS7 C7 4.0 TFSI.Całość wykonana z opatentowanego przez Akrapovič'a stopu tytanu pozwalającego na uzyskanie znacznej redukcji masy. Układ zakończony jest karbonowymi końcówkami moco..

$11 091 Bez podatku: $9 017

Akrapovič Audi S3 8Y Sedan 2.0 TFSI Evolution Line

Akrapovic

Sportowy układ wydechowy Akrapovič Evolution Line dedykowany do Audi S3 8Y Sedan 2.0 TFSI.Całość wykonana ze stopu tytanu. Układ zakończony jest karbonowymi końcówkami. Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne modyfikacje, jest on idealnie dopa..

$6 061 Bez podatku: $4 928

Akrapovič Audi S3 8Y Sportback 2.0 TFSI Evolution Line

Akrapovic

Sportowy układ wydechowy Akrapovič Evolution Line dedykowany do Audi S3 8Y Sportback 2.0 TFSI.Całość wykonana ze stopu tytanu. Układ zakończony jest karbonowymi końcówkami. Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne modyfikacje, jest on idealnie ..

$5 684 Bez podatku: $4 622

Akrapovič Audi S6 C7 4.0 TFSI Evolution Line

Akrapovic

Sportowy układ wydechowy Akrapovič Evolution Line dedykowany do Audi S6 C7 4.0 TFSI.Całość wykonana z opatentowanego przez Akrapovič'a stopu tytanu pozwalającego na uzyskanie znacznej redukcji masy. Układ zakończony jest karbonowymi końcówkami. Do m..

$10 060 Bez podatku: $8 179

Akrapovič Audi S7 C7 4.0 TFSI Evolution Line

Akrapovic

Sportowy układ wydechowy Akrapovič Evolution Line dedykowany do Audi S7 C7 4.0 TFSI.Całość wykonana z opatentowanego przez Akrapovič'a stopu tytanu pozwalającego na uzyskanie znacznej redukcji masy. Układ zakończony jest karbonowymi końcówkami. Do m..

$10 060 Bez podatku: $8 179