Szukaj
Nie znalazłeś modelu auta? Zapytaj o ofertę!

Sportowe / Aktywne układy wydechowe dla Jaguar XK


Montaż sportowego wydechu to idealny sposób na tuning Jaguar XK
Oferujemy produkty renomowanych producentów. Takie wydechy charakteryzują się dobrym brzmieniem w pełnym zakresie obrotów silnika.
Nie jest sztuką zrobić głośny wydech. Ale zrobienie wydechu o ładnej barwie dźwięku to już wyzwanie.
Uznani producenci projektują wydechy przy pomocy zaawansowanych programów komputerowych, a następnie wydechy są testowane na hamowni i torach wyścigowych.
Daje to gwarancję dobrego brzmienia oraz poprawy osiągów auta.
W przypadku aut, których silniki nie mają możliwości uzyskania dobrego brzmienia, ciekawym rozwiązaniem są elektroniczne aktywne wydechy Sound Booster.
Zapewniamy pełne doradztwo przy wyborze odpowiedniej wersji wydechu oraz kompleksowy tuning Jaguar XK
Wydechowe.pl jest częścią UNT Tuning Center gdzie znajdziesz: felgi, wydechy, zawieszenia, układy hamulcowe, spojlery i carbony renomowanych producentów.
Sortuj według:

Quicksilver Jaguar XK 5.0 Cat-back

QuickSilver

Sportowy układ wydechowy firmy Quicksilver dedykowany do Jaguar XK 5.0.Całość wykonana ze stali nierdzewnej o oznaczeniu T304. Układ wyposażony jest w chromowane końcówki. Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne modyfikacje, jest on idealnie ..

Zapytaj o cenę

Quicksilver Jaguar XK8, XKR 4.2 Cat-back

QuickSilver

Sportowy układ wydechowy firmy Quicksilver dedykowany do  Jaguar XK8, XKR 4.2.Całość wykonana ze stali nierdzewnej o oznaczeniu T304. Układ wyposażony jest w chromowane końcówki. Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne modyfikacje, ..

Zapytaj o cenę

Quicksilver Jaguar XKR / XKR-S 5.0 Super Charged Cat-back

QuickSilver

Sportowy układ wydechowy firmy Quicksilver dedykowany do Jaguar XKR / XKR-S 5.0 Super Charged.Całość wykonana ze stali nierdzewnej o oznaczeniu T304. Układ wyposażony jest w chromowane końcówki. Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne modyfik..

Zapytaj o cenę

Aktywny wydech Jaguar XK - Panthera CUBE 5.0

Panthera Automotive

Aktywny wydech nowej generacji Panthera Active Sound Cube 5.0Realistyczne dźwięki silników: od R4 Boxer, poprzez V6 i V8, aż do brzmienia V12.Dźwięk generowany na podstawie obciążenia silnika, a nie tylko obrotów i położenia pedału gazu.Pliki dźwięko..

6 400PLN Bez podatku: 5 203PLN

Aktywny wydech Panthera Sound Booster LEO MAGNA (Maserati Sound)

Panthera Automotive

Aktywny układ wydechowy sterowany bezprzewodowoPanthera Sound Booster LEO Maserati SoundUkład sterujący Panthera LEO  zbiera wszelkie informacje, niezbędne do sterowania dźwiękiem, ze sterownika silnika poprzez adapter w złączu OBD-II. Dane ..

7 300PLN Bez podatku: 5 935PLN

CETE (Milltek) Active Sound Unit ASU

CETE

CETE Active SoundAktywny wydech Sound BoosterDziałanie urządzenia oparte jest o wysokiej jakości głośnik w nierdzewnej obudowie oraz moduł odpowiadający za generowanie dźwięku. Całość dzięki komunikacji z autem w systemie CAN idealnie syn..

6 400PLN Bez podatku: 5 203PLN

Maxhaust Sound Booster Stage 4

Maxhaust

Sound Booster niemieckiej firmy Maxhaust to aktywny wydech symulujący dźwięk benzynowych samochodów sportowych (kilka rodzajów brzmienia do wyboru). Działanie urządzenia oparte jest o wysokiej jakości głośnik w nierdzewnej obudowie o..

6 500PLN Bez podatku: 5 285PLN