Aktywny wydech Milltek Active Sound Control Tesla S

Milltek Active Sound Control Tesla S
Specyfikacja
Rocznik 2012+

Aktywny wydech Milltek Active Sound Control


Działanie urządzenia oparte jest o wysokiej jakości głośnik w nierdzewnej obudowie oraz moduł odpowiadający za generowanie dźwięku. Całość dzięki komunikacji z autem w systemie CAN idealnie synchronizuje dźwięk z aktualnymi parametrami pracy silnika, generując realistyczne brzmienie silnika V8. System ten jest całkowicie niezależny od oryginalnego układu wydechowego i w niego nie ingeruje.


Aktywny wydech Sound Booster to idealne rozwiązanie dla pojazdów z silnikami diesla, hybryd, elektryków. W większości takich aut jest to jedyna możliwość uzyskania prawdziwie sportowego dźwięku, idącego w parze ze świetnymi osiągami nowoczesnych jednostek napędowych. Dla aut z silnikami benzynowymi jest to idealne uzupełnienie oryginalnego dźwięku wydechu, a także rozwiązanie pozwalające na połączenie sportowego brzmienia silnika z komfortem podróżowania w trasie.


Dzięki komunikacji Bluetooth możliwy jest bardzo szeroki zakres regulacji dźwięku wydechu dopasowując go do preferencji kierowcy. Dedykowana aplikacja na urządzenia z systemem Android/IOS umożliwia ustawienie poziomu głośności, dźwięku wolnych obrotów, brzmienia przyspieszenia oraz charakterystyki uruchamiania silnika.


Najnowsza wersja sterownika Active Sound Control pozwala wybrać rodzaj dźwięku silnika, dzięki czemu auto może brzmieć zarówno jak muscle car z V8 pod maską lub np. jak rasowa wyścigowa V6-tka. Dodatkowo dostępne są efekty specjalne w postaci strzałów w wydechu przy odpuszczeniu gazu i zmianie biegów.

Sprawdź jak to brzmi:Specyfikacja
Rocznik 2012+

Milltek Sport to układy wydechowe projektowanie i produkowane w Wielkiej Brytanii przez entuzjastów motoryzacji. Certyfikaty ISO, TUV, EC, WE.
Wysoka jakość wykonanania na nowoczesnej linii produkcyjnej wyposażonej w maszyny CNC. Układy wydechowe wykonane ze stali nierdzewnej i tytanu.
Dożywotnia gwarancja na układy wydechowe! 2 lata na downpipe i elektronikę.

  • Kod produktu: SSXTA103
    Cena od:
  • 10 611 zł
  • Netto: 8 627 zł

Dostępne opcje

Termin realizacji

W zależności od stanów magazynowych producentów termin realizacji wynosi od kilku dni do kilkunastu tygodni.
Część wydechów produkowana jest na specjalne zamówienie.
Zapytaj o dostępność wybranej opcji.

Montaż

Wszystkie wydechy są idealnie dopasowane do auta i zawierają zestaw montażowy.
Oferujemy profesjonalny montaż w naszym warsztacie UNT Tuning Center.
Zapraszamy do przesłania zapytania o indywidualną wycenę.
Służymy doradztwem i pomocą przy montażu w warsztacie w Twojej okolicy.