Wybierz markę i model:

Nie znalazłeś modelu auta? Zapytaj o ofertę!

Sportowe / Aktywne układy wydechowe do Skoda Octavia IV/RS iV


Montaż sportowego wydechu to idealny sposób na tuning Skoda Octavia IV/RS iV.
Oferujemy produkty renomowanych producentów. Takie wydechy charakteryzują się dobrym brzmieniem w pełnym zakresie obrotów silnika.
Nie jest sztuką zrobić głośny wydech. Ale zrobienie wydechu o ładnej barwie dźwięku to już wyzwanie.
Uznani producenci projektują wydechy przy pomocy zaawansowanych programów komputerowych, a następnie wydechy są testowane na hamowni i torach wyścigowych.
Daje to gwarancję dobrego brzmienia oraz poprawy osiągów auta
W przypadku aut, których silniki nie mają możliwości uzyskania dobrego brzmienia, ciekawym rozwiązaniem są elektroniczne aktywne wydechy Sound Booster.
Zapewniamy pełne doradztwo przy wyborze odpowiedniej wersji wydechu do Skoda Octavia IV/RS iV.
Sortuj według:

Milltek Sport Skoda Octavia IV vRS 2.0 TSI GPF-back Non-Resonated

Sportowy układ wydechowy typu GPF-back firmy Milltek Sport dedykowany do Skoda Octavia IV vRS 2.0 TSI.Całość wykonana ze stali nierdzewnej i zintegrowana z końcówką w tylnym zderzaku. Wydech dostępny jest w wersji głośniejszej Non-resonated oraz cichszej Resonated. Układ jest kompatybilny z seryjnym..

6 470PLN Bez podatku: 5 260PLN

Milltek Sport Skoda Octavia IV vRS 2.0 TSI GPF-back Resonated

Sportowy układ wydechowy typu GPF-back firmy Milltek Sport dedykowany do Skoda Octavia IV vRS 2.0 TSI.Całość wykonana ze stali nierdzewnej i zintegrowana z końcówką w tylnym zderzaku. Wydech dostępny jest w wersji głośniejszej Non-resonated oraz cichszej Resonated. Układ jest kompatybilny z seryjnym..

8 064PLN Bez podatku: 6 556PLN

Milltek Sport VW Golf 8 GTI 2.0 TSI GPF Bypass Downpipe

Wysoko-przepływowy downpipe zastępujący filtr GPF firmy Milltek Sport dedykowany do Volkswagen Golf 8 GTI 2.0 TSI 245KM Downpipe wyposażony w sportowy katalizator o gęstości 200 CPSI.  Modyfikacja przedniej części wydechu znacząco wpływa na zmniejszenie ciśnienia zwrotnego, co przekłada się n..

5 387PLN Bez podatku: 4 380PLN

Milltek Sport VW Golf 8 GTI 2.0 TSI GPF Bypass Downpipe HJS

Wysoko-przepływowy downpipe zastępujący filtr GPF firmy Milltek Sport dedykowany do Volkswagen Golf 8 GTI 2.0 TSI 245KM Downpipe wyposażony w sportowy katalizator HJS o gęstości 200 CPSI.  Modyfikacja przedniej części wydechu znacząco wpływa na zmniejszenie ciśnienia zwrotnego, co przekłada s..

6 483PLN Bez podatku: 5 271PLN

Remus Skoda Octavia IV vRS 2.0 TSI GPF-Back

Sportowy układ wydechowy typu Cat-back firmy Remus dedykowany do Skoda Octavia IV vRS 2.0 TSI.Całość wykonana ze stali nierdzewnej i zintegrowana z końcówkami w tylnym zderzaku. Układ jest kompatybilny z seryjnym downpipe. Do montażu nie są wymagane żadne modyfikacje...

Zapytaj o cenę

Aktywny wydech Panthera Active Sound CUBE 5.0

Aktywny wydech nowej generacji Panthera Active Sound Cube 5.0Realistyczne dźwięki silników: od R4 Boxer, poprzez V6 i V8, aż do brzmienia V12.Dźwięk generowany na podstawie obciążenia silnika, a nie tylko obrotów i położenia pedału gazu.Pliki dźwiękowe zostały nagrane na prawdziwych samochodach, dzi..

6 400PLN Bez podatku: 5 203PLN

Aktywny wydech Panthera Sound Booster LEO MAGNA (Maserati Sound)

Aktywny układ wydechowy sterowany bezprzewodowoPanthera Sound Booster LEO Maserati SoundUkład sterujący Panthera LEO  zbiera wszelkie informacje, niezbędne do sterowania dźwiękiem, ze sterownika silnika poprzez adapter w złączu OBD-II. Dane przesyłane są bezprzewodowo, w technologii Bluetoo..

7 300PLN Bez podatku: 5 935PLN

CETE (Milltek) Active Sound Unit ASU

CETE Active SoundAktywny wydech Sound BoosterDziałanie urządzenia oparte jest o wysokiej jakości głośnik w nierdzewnej obudowie oraz moduł odpowiadający za generowanie dźwięku. Całość dzięki komunikacji z autem w systemie CAN idealnie synchronizuje dźwięk z aktualnymi parametrami pracy silnik..

6 400PLN Bez podatku: 5 203PLN

Maxhaust Sound Booster Stage 4

Sound Booster niemieckiej firmy Maxhaust to aktywny wydech symulujący dźwięk benzynowych samochodów sportowych (kilka rodzajów brzmienia do wyboru). Działanie urządzenia oparte jest o wysokiej jakości głośnik w nierdzewnej obudowie oraz moduł odpowiadający za generowanie dźwięku. Sy..

6 500PLN Bez podatku: 5 285PLN