Wybierz markę i model:

Nie znalazłeś modelu auta? Zapytaj o ofertę!

Sportowe / Aktywne układy wydechowe do Ferrari 458 Italia/Spider


Montaż sportowego wydechu to idealny sposób na tuning Ferrari 458 Italia/Spider.
Oferujemy produkty renomowanych producentów. Takie wydechy charakteryzują się dobrym brzmieniem w pełnym zakresie obrotów silnika.
Nie jest sztuką zrobić głośny wydech. Ale zrobienie wydechu o ładnej barwie dźwięku to już wyzwanie.
Uznani producenci projektują wydechy przy pomocy zaawansowanych programów komputerowych, a następnie wydechy są testowane na hamowni i torach wyścigowych.
Daje to gwarancję dobrego brzmienia oraz poprawy osiągów auta
W przypadku aut, których silniki nie mają możliwości uzyskania dobrego brzmienia, ciekawym rozwiązaniem są elektroniczne aktywne wydechy Sound Booster.
Zapewniamy pełne doradztwo przy wyborze odpowiedniej wersji wydechu do Ferrari 458 Italia/Spider.
Sortuj według:

Akrapovic Ferrari 458 Italia/Spider Slip-on Line

Sportowy układ wydechowy Akrapovic Slip-on Line dedykowany do Ferrari 458 Italia/Spider.Całość wykonana z opatentowanego przez Akrapovic'a stopu tytanu pozwalającego na uzyskanie znacznej redukcji masy. Układ zakończony jest karbonową końcówką mocowaną w tylnym zderzaku. Do montażu tego wydechu nie..

47 658PLN Bez podatku: 38 746PLN

Armytrix Ferrari 458 Italia/Spider Cat-back

Sportowy układ wydechowy typu Cat-back firmy Armytrix dedykowany do Ferrari 458 Italia/Spider.Całość wykonana z bardzo lekkiego i wytrzymałego stopu tytanu Do montażu tego układu nie są wymagane żadne modyfikacje, jest on idealnie dopasowany do samochodu. W podstawowym wariancie układ wykorzystuje o..

40 450PLN Bez podatku: 32 886PLN

Capristo Ferrari 458 Italia / Spider Cat-back

Sportowy układ wydechowy typu Cat-back firmy Capristo dedykowany do Ferrari 458 Italia / Spider.Całość wykonana z polerowanej stali nierdzewnej. Układ zakończony jest trzema końcówkami.Montaż samego układu wydechowego nie wymaga żadnych dodatkowych modyfikacji.Układ wydechowy do użytku z oryginalną ..

23PLN Bez podatku: 19PLN

iPE Ferrari 458 Italia F1 Edition Cat-back

Sportowy układ wydechowy typu Cat-back firmy iPE - Innotech Performance Exhaust dedykowany do Ferrari 458 Italia F1 Edition.Całość wykonana ze stali nierdzewnej i zakończona 2 końcówkami do wyboru w sekcji "Dostępne opcje". Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne modyfikacje, j..

Zapytaj o cenę

TubiStyle Ferrari 458 Italia & Spider Cat-back

Sportowy układ wydechowy typu Cat-back firmy TubiStyle dedykowany do Ferrari 458 Italia & Spider (2009-2015).Całość wykonana ze stali nierdzewnej i zakończona 3 seryjnymi końcówkami.Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne modyfikacje, układ jest idealnie dopasowany do s..

20 370PLN Bez podatku: 16 561PLN