Wybierz markę i model:

Układy wydechowe do Ferrari 812 Superfast


Montaż sportowego wydechu to idealny sposób na tuning Ferrari 812 Superfast.
Oferujemy produkty renomowanych producentów. Takie wydechy charakteryzują się dobrym brzmieniem w pełnym zakresie obrotów silnika.
Nie jest sztuką zrobić głośny wydech. Ale zrobienie wydechu o ładnej barwie dźwięku to już wyzwanie.
Uznani producenci projektują wydechy przy pomocy zaawansowanych programów komputerowych, a następnie wydechy są testowane na hamowni i torach wyścigowych.
Daje to gwarancję dobrego brzmienia oraz poprawy osiągów auta
W przypadku aut, których silniki nie mają możliwości uzyskania dobrego brzmienia, ciekawym rozwiązaniem są elektroniczne aktywne wydechy Sound Booster.
Zapewniamy pełne doradztwo przy wyborze odpowiedniej wersji wydechu do Ferrari 812 Superfast.


Sortuj według:

Armytrix Ferrari 812 Superfast 6.5L Tłumik końcowy

Tłumik końcowy firmy Armytrix dedykowany do Ferrari 812 Superfast 6.5L.Całość wykonana ze stali nierdzewnej stopu T304. Układ wykorzystuje fabryczne końcówki wydechu.Do montażu tego układu nie są wymagane żadne modyfikacje, wydech jest idealnie dopasowany do samochodu. Układy wydechowe Armytri..

34 515PLN Bez podatku: 28 061PLN

Capristo Ferrari 812 Superfast Tłumik końcowy

Sportowy układ wydechowy firmy Capristo dedykowany do Ferrari 812 Superfast.Całość wykonana z polerowanej stali nierdzewnej o oznaczeniu T309. Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne modyfikacje, jest on idealnie dopasowany do samochodu. Układ wyposażony jest w podciśnieniowe przepustnice..

28 420PLN Bez podatku: 23 106PLN