Wybierz markę i model:

Sportowe / Aktywne układy wydechowe do Jeep Grand Cherokee


Montaż sportowego wydechu to idealny sposób na tuning Jeep Grand Cherokee.
Oferujemy produkty renomowanych producentów. Takie wydechy charakteryzują się dobrym brzmieniem w pełnym zakresie obrotów silnika.
Nie jest sztuką zrobić głośny wydech. Ale zrobienie wydechu o ładnej barwie dźwięku to już wyzwanie.
Uznani producenci projektują wydechy przy pomocy zaawansowanych programów komputerowych, a następnie wydechy są testowane na hamowni i torach wyścigowych.
Daje to gwarancję dobrego brzmienia oraz poprawy osiągów auta
W przypadku aut, których silniki nie mają możliwości uzyskania dobrego brzmienia, ciekawym rozwiązaniem są elektroniczne aktywne wydechy Sound Booster.
Zapewniamy pełne doradztwo przy wyborze odpowiedniej wersji wydechu do Jeep Grand Cherokee.
Sortuj według:

Aktywny wydech Panthera Active Sound CUBE 5.0

Aktywny wydech nowej generacji Panthera Active Sound Cube 5.0Realistyczne dźwięki silników: od R4 Boxer, poprzez V6 i V8, aż do brzmienia V12.Dźwięk generowany na podstawie obciążenia silnika, a nie tylko obrotów i położenia pedału gazu.Pliki dźwiękowe zostały nagrane na prawdziwych samochodach, dzi..

6 400PLN Bez podatku: 5 203PLN

Aktywny wydech Panthera Sound Booster LEO 2.0/3.0

Aktywny układ wydechowy sterowany bezprzewodowoPanthera Sound Booster LEO 2.0/3.0Układ sterujący Panthera LEO  zbiera wszelkie informacje, niezbędne do sterowania dźwiękiem, ze sterownika silnika poprzez adapter w złączu OBD-II. Dane przesyłane są bezprzewodowo, w technologii Bluetoot..

6 000PLN Bez podatku: 4 878PLN

AWE Jeep Grand Cherokee WK2 SRT 6.4L Touring Edition

Sportowy układ wydechowy firmy AWE Tuning w wersji Touring dedykowany do Jeep Grand Cherokee WK2 SRT 6.4L.Całość wykonana ze stali nierdzewnej stopu T304L. Układ wykorzystuje fabryczne końcówki wydechu w tylnym zderzaku. Istnieje możliwość zakupu 2 końcówek do wyboru: chromowane srebrne lub czarne.D..

9 974PLN Bez podatku: 8 109PLN

AWE Jeep Grand Cherokee WK2 SRT 6.4L Track Edition

Sportowy układ wydechowy firmy AWE Tuning w wersji Track dedykowany do Jeep Grand Cherokee WK2 SRT 6.4L.Całość wykonana ze stali nierdzewnej stopu T304L. Układ wykorzystuje fabryczne końcówki wydechu w tylnym zderzaku. Istnieje możliwość zakupu 2 końcówek do wyboru: chromowane srebrne lub czarn..

7 858PLN Bez podatku: 6 389PLN

AWE Jeep Grand Cherokee WK2 Trackhawk 6.2L SC Touring Edition

Sportowy układ wydechowy firmy AWE Tuning w wersji Touring dedykowany do Jeep Grand Cherokee WK2 Trackhawk 6.2L SC.Całość wykonana ze stali nierdzewnej stopu T304L. Układ wykorzystuje fabryczne końcówki wydechu w tylnym zderzaku.Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne modyfikacje, wydech jest ..

9 974PLN Bez podatku: 8 109PLN

AWE Jeep Grand Cherokee WK2 Trackhawk 6.2L SC Track Edition

Sportowy układ wydechowy firmy AWE Tuning w wersji Track dedykowany do Jeep Grand Cherokee WK2 Trackhawk 6.2L SC.Całość wykonana ze stali nierdzewnej stopu T304L. Układ wykorzystuje fabryczne końcówki wydechu w tylnym zderzaku.Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne modyfikacje, wydech jest id..

7 858PLN Bez podatku: 6 389PLN

Borla Jeep Grand Cherokee WK 5.7 V8 Cat-back

Sportowy układ wydechowy typu Cat-back firmy Borla dedykowany do Jeep Grand Cherokee WK 5.7 V8 2005-10.Całość wykonana ze stali nierdzewnej i zakończona polerowaną końcówką. Układ jest idealnie dopasowany do samochodu, montaż nie wymaga żadnej modyfikacji.Układ dostępny jest w jednym wariancie dźwi..

4 731PLN Bez podatku: 3 846PLN

Borla Jeep Grand Cherokee WK SRT-8 Cat-back

Sportowy układ wydechowy typu Cat-back firmy Borla dedykowany do Jeep Grand Cherokee WK SRT-8 2006-10.Całość wykonana ze stali nierdzewnej i zakończona 2 polerowanymi końcówkami. Układ jest idealnie dopasowany do samochodu, montaż nie wymaga żadnej modyfikacji.Układ dostępny jest w jednym wariancie..

7 988PLN Bez podatku: 6 494PLN

Borla Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 V8 2011+ Cat-back

Sportowy układ wydechowy typu Cat-back firmy Borla dedykowany do Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 V8 2011+Całość wykonana ze stali nierdzewnej i zakończona 2 polerowanymi końcówkami. Układ jest idealnie dopasowany do samochodu, montaż nie wymaga żadnej modyfikacji.Układ dostępny jest w jednym wariancie ..

8 626PLN Bez podatku: 7 013PLN

Borla Jeep Grand Cherokee WK2 SRT-8 2012+ Wydech Końcowy

Sportowy tłumik końcowy firmy Borla dedykowany do Jeep Grand Cherokee WK2 SRT-8 2012+*.Całość wykonana ze stali nierdzewnej i zakończona 2 polerowanymi końcówkami. Układ jest idealnie dopasowany do samochodu, montaż nie wymaga żadnej modyfikacji.Tłumik może zostać zakupiony w jednym z 2 wariantów d..

5 373PLN Bez podatku: 4 368PLN

Borla Jeep Grand Cherokee WK2 SRT-8 2015+ Wydech Cat-back

Sportowy układ wydechowy typu Cat-back firmy Borla dedykowany do Jeep Grand Cherokee WK2 SRT 2015+.Całość wykonana ze stali nierdzewnej i zakończona 2 polerowanymi końcówkami. Układ jest idealnie dopasowany do samochodu, montaż nie wymaga żadnej modyfikacji.Wydech może zostać zakupiony w jednym z ..

10 314PLN Bez podatku: 8 385PLN

Borla Jeep Grand Cherokee WK2 Trackhawk Wydech Cat-back

Sportowy układ wydechowy typu Cat-back firmy Borla dedykowany do Jeep Grand Cherokee WK2 TrackhawkCałość wykonana ze stali nierdzewnej. Podstawowa wersja pasuje do fabrycznych końcówek.Opcjonalnie dostępne są końcówki czarne lub karbonowe.Układ jest idealnie dopasowany do samochodu, montaż nie wyma..

9 921PLN Bez podatku: 8 066PLN

CETE Active Sound Booster

CETE Active SoundAktywny wydech Sound BoosterDziałanie urządzenia oparte jest o wysokiej jakości głośnik w nierdzewnej obudowie oraz moduł odpowiadający za generowanie dźwięku. Całość dzięki komunikacji z autem w systemie CAN idealnie synchronizuje dźwięk z aktualnymi parametrami pracy..

6 000PLN Bez podatku: 4 878PLN

Maxhaust Sound Booster Stage 4

Sound Booster niemieckiej firmy Maxhaust to aktywny wydech symulujący dźwięk benzynowych samochodów sportowych (kilka rodzajów brzmienia do wyboru). Działanie urządzenia oparte jest o wysokiej jakości głośnik w nierdzewnej obudowie oraz moduł odpowiadający za generowanie dźwięku. Sy..

6 500PLN Bez podatku: 5 285PLN

Remus Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 V8 2011-16 Tłumik końcowy

Sportowy tłumik końcowy firmy Remus dedykowany do Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 V8 2011-16.Całość wykonana ze stali nierdzewnej i zakończona 2 końcówkami. Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne modyfikacje, jest on idealnie dopasowany do samochodu. Produkt posiada homologację EEC...

4 578PLN Bez podatku: 3 722PLN

Supersprint JEEP Grand Cherokee SRT Trackhawk Cat-back

Sportowy układ wydechowy typu Cat-back firmy Supersprint dedykowany do JEEP Grand Cherokee SRT Trackhawk.Całość wykonana ze stali nierdzewnej.Układ wykorzystuje fabryczne końcówki wydechu. Wydech w wersji z przelotową sekcją przednią.Tłumik końcowy wyposażony jest w przepustnicę pozwalaj..

15 352PLN Bez podatku: 12 481PLN