Wybierz markę i model:

Mini

Układy wydechowe do Mini


Montaż sportowego wydechu to idealny sposób na tuning Mini.
Oferujemy produkty renomowanych producentów. Takie wydechy charakteryzują się dobrym brzmieniem w pełnym zakresie obrotów silnika.
Nie jest sztuką zrobić głośny wydech. Ale zrobienie wydechu o ładnej barwie dźwięku to już wyzwanie.
Uznani producenci projektują wydechy przy pomocy zaawansowanych programów komputerowych, a następnie wydechy są testowane na hamowni i torach wyścigowych.
Daje to gwarancję dobrego brzmienia oraz poprawy osiągów auta
W przypadku aut, których silniki nie mają możliwości uzyskania dobrego brzmienia, ciekawym rozwiązaniem są elektroniczne aktywne wydechy Sound Booster.
Zapewniamy pełne doradztwo przy wyborze odpowiedniej wersji wydechu do Mini.


Sortuj według:

Akrapovic Mini Cooper S R56 Evolution Line

Sportowy układ wydechowy Akrapovic Evolution Line dedykowany do Mini Cooper S MK2 R56/R58.Całość wykonana ze stali nierdzewnej stopu T304. Układ zakończony jest tytanowymi lub karbonowymi końcówkami do wyboru. Do montażu tego wydechu nie są wymagane żadne modyfikacje, jest on idealnie dopasowany do..

8 555PLN Bez podatku: 6 955PLN

Akrapovic MINI JCW CLUBMAN ALL4 (F54) Slip-on Line

Sportowy układ wydechowy Akrapovic Slip-on Line dedykowany do MINI JCW CLUBMAN ALL4 (F54) z flitrem GPF/OPF.Całość wykonana z wysokiej jakości tytanu. Układ zakończony jest karbonowymi końcówkami.Do montażu tego wydechu wymagane jest przecięcie fabrycznego wydechu.Produkt posiada certyfikat EC..

17 872PLN Bez podatku: 14 530PLN

Akrapovic MINI JCW Clubman ALL4 (F54) Slip-on Line

Sportowy układ wydechowy Akrapovic Slip-on Line dedykowany do MINI JCW Clubman ALL4 (F54) z flitrem GPF/OPF.Całość wykonana z wysokiej jakości tytanu. Układ zakończony jest karbonowymi końcówkami.Do montażu tego wydechu wymagane jest przecięcie fabrycznego wydechu.Produkt posiada certyfik..

17 872PLN Bez podatku: 14 530PLN

Akrapovic MINI JCW COUNTRYMAN ALL4 (F60) Slip-on Line

Sportowy układ wydechowy Akrapovic Slip-on Line dedykowany do MINI JCW COUNTRYMAN ALL4 (F60) z flitrem GPF/OPF.Całość wykonana z wysokiej jakości tytanu. Układ zakończony jest karbonowymi końcówkami.Do montażu tego wydechu wymagane jest przecięcie fabrycznego wydechu.Produkt posiada certy..

17 872PLN Bez podatku: 14 530PLN

Aktywny wydech Panthera Active Sound CUBE 5.0

Aktywny wydech nowej generacji Panthera Active Sound Cube 5.0Realistyczne dźwięki silników: od R4 Boxer, poprzez V6 i V8, aż do brzmienia V12.Dźwięk generowany na podstawie obciążenia silnika, a nie tylko obrotów i położenia pedału gazu.Pliki dźwiękowe zostały nagrane na prawdziwych samochodach, dzi..

6 400PLN Bez podatku: 5 203PLN

Aktywny wydech Panthera Sound Booster LEO 2.0/3.0

Aktywny układ wydechowy sterowany bezprzewodowoPanthera Sound Booster LEO 2.0/3.0Układ sterujący Panthera LEO  zbiera wszelkie informacje, niezbędne do sterowania dźwiękiem, ze sterownika silnika poprzez adapter w złączu OBD-II. Dane przesyłane są bezprzewodowo, w technologii Bluetoot..

6 000PLN Bez podatku: 4 878PLN

Armytrix Mini Cooper S F55/F56 Cat-back

Sportowy układ wydechowy typu Cat-back firmy Armytrix dedykowany do Mini Cooper S F55/F56.Całość wykonana ze stali nierdzewnej stopu T304. Układ zakończony jest polerowanymi końcówkami, a opcjonalnie matowymi czarnymi lub niebieskimi Titanium style. Do montażu tego układu nie są wymagane żadne mod..

15 080PLN Bez podatku: 12 260PLN

Armytrix Mini Cooper S R56 Cat-back

Sportowy układ wydechowy typu Cat-back firmy Armytrix dedykowany do Mini Cooper S R56.Całość wykonana ze stali nierdzewnej stopu T304. Układ zakończony jest polerowanymi końcówkami, a opcjonalnie matowymi czarnymi lub niebieskimi Titanium style. Do montażu tego układu nie są wymagane żadne modyfik..

13 920PLN Bez podatku: 11 317PLN

Borla Mini Cooper Countryman S R60 Axle-back

Sportowy układ wydechowy typu Axle-back firmy Borla dedykowany do Mini Cooper Countryman S R60.Całość wykonana ze stali nierdzewnej i zakończona 2 polerowanymi końcówkami.Układ jest idealnie dopasowany do samochodu, montaż nie wymaga żadnej modyfikacji.Tłumik dostępny jest jedynie w wersji&nbs..

4 145PLN Bez podatku: 3 370PLN

Borla Mini Cooper S F56 / Mini Cooper S Convertible F57 Axle-back

Sportowy układ wydechowy typu Axle-back firmy Borla dedykowany do Mini Cooper S F56 / Mini Cooper S Convertible F57.Całość wykonana ze stali nierdzewnej i zakończona 2 polerowanymi końcówkami.Układ jest idealnie dopasowany do samochodu, montaż nie wymaga żadnej modyfikacji.Tłumik dostępny jest w we..

3 627PLN Bez podatku: 2 949PLN

CETE Active Sound Booster

CETE Active SoundAktywny wydech Sound BoosterDziałanie urządzenia oparte jest o wysokiej jakości głośnik w nierdzewnej obudowie oraz moduł odpowiadający za generowanie dźwięku. Całość dzięki komunikacji z autem w systemie CAN idealnie synchronizuje dźwięk z aktualnymi parametrami pracy..

6 000PLN Bez podatku: 4 878PLN

Maxhaust Sound Booster Stage 4

Sound Booster niemieckiej firmy Maxhaust to aktywny wydech symulujący dźwięk benzynowych silników V8. Działanie urządzenia oparte jest o wysokiej jakości głośnik w nierdzewnej obudowie oraz moduł odpowiadający za generowanie dźwięku. Całość dzięki komunikacji z autem w systemie CAN idealnie ..

6 000PLN Bez podatku: 4 878PLN

Milltek Sport Mini Cooper F56 Downpipe

Wysokoprzepływowy downpipe dedykowany do Mini Cooper MK3 F56.Modyfikacja przedniej części wydechu znacząco wpływa na zmniejszenie ciśnienia zwrotnego, co przekłada się na poprawę osiągów auta. Element wykonany ze stali nierdzewnej. Zaprojektowany do połączenia z wydechem typu Cat-back firmy Milltek ..

6 263PLN Bez podatku: 5 092PLN

Milltek Sport Mini Cooper F56 Downpipe De-cat

Wysokoprzepływowy, przelotowy downpipe dedykowany do Mini Cooper MK3 F56.Modyfikacja przedniej części wydechu znacząco wpływa na zmniejszenie ciśnienia zwrotnego, co przekłada się na poprawę osiągów auta. Element wykonany ze stali nierdzewnej. Zaprojektowany do połączenia z wydechem typu Cat-back fi..

2 711PLN Bez podatku: 2 204PLN

Milltek Sport Mini Cooper S Clubman R55 Cat-back Non-resonated

Sportowy układ wydechowy typu Cat-back firmy Milltek Sport dedykowany do Mini Cooper S MK2 Clubman R55.Całość wykonana ze stali nierdzewnej i zakończona 2 końcówkami. Układ jest kompatybilny z seryjnym downpipe. Wydech dostępny jest w wersji Non-resonated oraz cichszej Resonated...

6 263PLN Bez podatku: 5 092PLN

Milltek Sport Mini Cooper S Clubman R55 Cat-back Resonated

Sportowy układ wydechowy typu Cat-back firmy Milltek Sport dedykowany do Mini Cooper S MK2 Clubman R55.Całość wykonana ze stali nierdzewnej i zakończona 2 końcówkami. Układ jest kompatybilny z seryjnym downpipe. Wydech dostępny jest w wersji Non-resonated oraz cichszej Resonated...

6 689PLN Bez podatku: 5 438PLN

Milltek Sport Mini Cooper S F56 Downpipe HJS Euro 6 (EC)

Wysokoprzepływowy downpipe dedykowany do Mini Cooper S MK3 F56.Downpipe wyposażony w katalizator firmy HJS spełniający normę Euro 6. Modyfikacja przedniej części wydechu znacząco wpływa na zmniejszenie ciśnienia zwrotnego, co przekłada się na poprawę osiągów auta. Produkt posiada certyfikat EC.Eleme..

10 122PLN Bez podatku: 8 229PLN

Milltek Sport Mini Cooper S F56/F55 LCI Cat-back Non-resonated (usuwa GPF)

Sportowy układ wydechowy typu Cat-back firmy Milltek Sport dedykowany do Mini Cooper S MK3 F56/F55 LCI (po faceliftingu, z filtem GPF)Całość wykonana ze stali nierdzewnej i zakończona 2 końcówkami. Układ jest kompatybilny z seryjnym downpipe. Wydech dostępny jest w wersji Non-resonated oraz cichszej..

5 806PLN Bez podatku: 4 720PLN

Milltek Sport Mini Cooper S F56/F55 LCI Downpipe

Wysokoprzepływowy downpipe dedykowany do Mini Cooper S MK3 F56 LCI (po faceliftingu z filtrem GPF)Modyfikacja przedniej części wydechu znacząco wpływa na zmniejszenie ciśnienia zwrotnego, co przekłada się na poprawę osiągów auta. Element wykonany ze stali nierdzewnej. Zaprojektowany do połączenia z ..

6 349PLN Bez podatku: 5 162PLN

Milltek Sport Mini Cooper S F56/F55 LCI Downpipe De-cat

Wysokoprzepływowy, przelotowy downpipe dedykowany do Mini Cooper S MK3 F56/F55 LCI (po faceliftingu, z filtrem GPF)Modyfikacja przedniej części wydechu znacząco wpływa na zmniejszenie ciśnienia zwrotnego, co przekłada się na poprawę osiągów auta. Element wykonany ze stali nierdzewnej. Zaprojektowany..

2 412PLN 2 170PLN Bez podatku: 1 764PLN